Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam][Pytanie]Nowa mapka, dodawanie objektów na mapkę


Remotion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :) Mam kilka pytań

1.) Czy mógłby mi ktoś pomóc znaleźć mapę ''Wyspę '' w amx/pwn -- mam ochotę taką dodać na serwa =)

(tak zeby na start gry tam już być)

2.)Jak wylączyć komendy typu /lv /sf itp

3.)Jak dodać obiekt na mapę -- chodzi mi o ''sianko'' chciałbym dodać do nowej mapy :D

4.)jak dodać resp nowej broni na mapę ?

5.)jak dodać exp/level dzięki respect'owi ? =)

6/)jak dodać możliwość kupowania budynków (ten czerwony punkcik) +kupowanie za respect :>

7.)Jak zrobić aby komendy typu /zycie kosztowały dolce + jak dodać te komendy

8.)Jak dodać ze co 10 min każdy dostaje 10tys dolców

 

 

to tylko ;p za kazdą odp LIKE :D limit dam ;p

 

 

///znalazłem coś takiego co mi pomoglo bardzo

Opublikowano

Gówno Ci to pomoże no ale... Więc jedziemy.

1. Screeny

http://img411.imageshack.us/gal.php?g=samp024q.png

 

DL:

http://www.przeklej.pl/plik/wielka-wyspa-rar-000buu3kd96u

Skan:

https://www.virustotal.com/file/2007534da8a8c4b50bca0caf7ac215212af107ed250c913c1486f17e4bf03ca4/analysis/1329148903/

 

2. Usunąć ją? Lub podpisać ją pod odpowiednią range tzn. trzeba ją najpierw stworzyć. W Programie Pawno naciśnij ctrl+f i wpisz /ls, po czym usuń całą komendę od pierwszego { do ostatniego }.

 

3. Szukasz ID obiektu, po czym pobierasz plugin streamer i dodajesz obiekt w mta, po czym "paczujesz" kod i wklejasz do mapy. Polecam funkcję "CreateDynamicObject"

 

4. Za dużo pisania

 

5. Czytaj up.

 

6. Czytaj 2xup.

 

7. Bardzo prosty kodzik, tylko muszę wiedzieć jak piszesz komendy. Chodzi mi głównie o np. zcmd itp.

 

if(!strcmp(cmd, "/zycie",true))
{
if (GetPlayerMoney(playerid) >= 5000) {
SetPlayerHealth(playerid, 100.0);
GivePlayerMoney(playerid, -5000);
SendClientMessage(playerid, 0xFFFF00AA ,"Kupiłeś Kamizelkę za 5000$!");
}
else
{
SendClientMessage(playerid, 0x33AA33AA, "* Nie masz tyle pieniedzy!");
}
return 1;
}

Podstawowy "styl" pisania komend. Pobiera od gracza 5000$ za pełne życie.

Wklejasz to do public'a

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

 

8. Za dużo pisania.

 

Pozostałe mogę zrobić ale to zajęłoby trochę czasu...

Opublikowano

Gówno Ci to pomoże no ale... Więc jedziemy.

1. Screeny

http://img411.imageshack.us/gal.php?g=samp024q.png

 

DL:

http://www.przeklej.pl/plik/wielka-wyspa-rar-000buu3kd96u

 

2. Usunąć ją? Lub podpisać ją pod odpowiednią range tzn. trzeba ją najpierw stworzyć. W Programie Pawno naciśnij ctrl+f i wpisz /ls, po czym usuń całą komendę od pierwszego { do ostatniego }.

 

3. Szukasz ID obiektu, po czym pobierasz plugin streamer i dodajesz obiekt w mta, po czym "paczujesz" kod i wklejasz do mapy. Polecam funkcję "CreateDynamicObject"

 

4. Za dużo pisania

 

5. Czytaj up.

 

6. Czytaj 2xup.

 

7. Bardzo prosty kodzik, tylko muszę wiedzieć jak piszesz komendy. Chodzi mi głównie o np. zcmd itp.

 

if(!strcmp(cmd, "/zycie",true))
{
if (GetPlayerMoney(playerid) >= 5000) {
SetPlayerHealth(playerid, 100.0);
GivePlayerMoney(playerid, -5000);
SendClientMessage(playerid, 0xFFFF00AA ,"Kupiłeś Kamizelkę za 5000$!");
}
else
{
SendClientMessage(playerid, 0x33AA33AA, "* Nie masz tyle pieniedzy!");
}
return 1;
}

Podstawowy "styl" pisania komend. Pobiera od gracza 5000$ za pełne życie.

Wklejasz to do public'a

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

 

8. Za dużo pisania.

 

Pozostałe mogę zrobić ale to zajęłoby trochę czasu...

 

 

no dzięki ejj a powiesz o tym 8 pkt jeszcze??

i ps masz jeszcze jakies wyspy ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...